Hakkımızda

1990 yılında İstanbul'da Alev Bezgin tarafından kurulan Alev Bezgin Hukuk Bürosu, kurulduğu günden itibaren sahip olduğu istikrarlı gelişmeyle Türkiye'nin saygın hukuk bürolarından biri haline gelmiştir.

Bugün, geniş bir çerçevede hukuk hizmeti veren Alev Bezgin Hukuk Bürosu, en verimli şekilde çözüme ulaşmak amacıyla çalışma alanlarına göre uzmanlaşmış departmanlara ayrılarak organize olmuştur. Alev Bezgin Hukuk Bürosu, farklı hukuk alanlarında uzmanlaşmış bir danışman kadrosuna ve yeni Türkiye'yi yansıtan güçlü bir müvekkil ağına sahiptir.

Misyonumuz

Alev Bezgin Hukuk Bürosu'nun nihai hedefi, yurt içinde ve yurt dışında güçlü çözüm ortaklarıyla birlikte müvekkillerine en uygun hukuki çözümü, en kaliteli biçimde üretmektir.

Bu hedeften hareketle Alev Bezgin Hukuk Bürosu, sağladığı hukuki hizmeti gerek ulusal gerekse uluslararası ihtiyaçların karşılanması ve kalite sürekliliğinin sağlanması için ulusal ve uluslararası hukuki ve finansal gelişmeleri yakından takip etmekte; ofis içi eğitim çalışmalarına ve en önemli başarı kaynağı "insan" faktörüne önem vermektedir.

Alev Bezgin Hukuk Bürosu'nun hizmet politikaları, departman ve çalışma alanları ile ekibi hakkında bilgi almak için ilgili bölümleri inceleyebilir, avukatlar ile iletişime geçebilirsiniz.